Чи справді закон про електромобілі це добре для таксі?

Чи справді закон про електромобілі це добре для таксі?

З понеділка ходжу в прострації. Люди навколо радіють, що завдяки новому закону про електромобілі Україна стане ледь не європейською Меккою цього напрямку. Що тут відкриються офіси багатьох компаній і т.д. і т.п. Але є вже дві думки, що для електромобілі для таксі не підходять, зокрема Nissan Leaf. Що цей закон активно лобіюється однією партією, яка має отримати «відкат».

Чи буде цей закон корисним, чи ні – покаже час. Але, як на мене, він скоріше цивілізаційний, ніж антицивілізаційний. Скоро світ від відмовиться від газових та бензинових машин, багато муніципалітетів відомих міст світу закуповує електромобілі. Відповідно, це вектор майбутнього.

Що не влаштовує пасажирів, які їздять на Nissan Leaf, припустимо, в Оксі-таксі, ми ще спробуємо дослідити. Але виробництво Ліфів зростає. Вони мають заводи вже у трьох країнах світу. Вони випускають нову модель, яка коштуватиме 29 000 доларів.

Скоро нову модель випустить і Tesla, яка, до речі, нещодавно заборонила користуватися своїми заправками Supercharger комерційному транспорту – звичайним людям не вистачає.

Світ не стоїть на місці. Нарешті ми не десяті-двадцяті, а навпаки – одні з перших. І на рік опинимося в центрі якщо не світової, але як мінімум європейської бізнес-уваги.

Підготував Іван Чуперка

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Comments (2)

 • andreius Reply

  хм…. Важко уявити що може не влаштовувати пасажира в електромобілі. Скоріше тут будуть претензії у власників: велика початкова вартість в порівнянні з аналогічним бензиновим авто, малий пробіг на одній зарядці (мабуть одне з головних) та довгий час перезарядки.

  21 December 2017 23:49 at 23:49
  • Ivan Chuperka

   розмір багажнику, це з того, що я запам”ятав.

   22 December 2017 04:20 at 04:20

Додати коментар