EZ-GO від Renault

EZ-GO від Renault

Улюблені нами новини – цивілізаційні, а в ідеалі, ще й з відео, як ця. Тобто про те, куди ми рухаємося. Про те як сервіс обслуговування в таксі стане краще. Цього разу – від Рено.

Renault і привезла на щорічний Женевський автосалон концепт EZ-GO. Це більше ніж авто – це сервіс для пересування містом невеликих груп пасажирів. Його можна використовувати як громадський транспорт, а можна – як таксі, викликавши машину через додаток. У порівнянні з більшістю попередніх експериментів, які сповідують цю концепцію, електричний EZ-GO просто величезний: 5,2 м від носу до хвоста. Це вже майже автобус! Асоціації з громадським транспортом викликає й шестимісний салон, де пасажири розміщуються на лавках вздовж бортів. Всередині досить місця для багажу, і навіть для великогабаритного – наприклад, дитячої коляски.

Renault EZ-GO оснащена системою автономного керування IV рівня, яка вимагає мінімальної участі водія. Для цього передбачений режим дистанційного керування. З технічної точки зору машина має декілька цікавинок. По-перше, всі її чотири колеса керовані, а, по-друге, з заявлених 1700 кг спорядженої маси 300 кг приходиться на батарею. І хоча її ємність виробник не розголошує, опосередковано це вказує на доволі великий запас ходу на одній заправці. Однак при такій масі швидкість авто обмежена 50 км/год.

EZ-GO став першим із серії концепт-карів, які Renault обіцяє показати до кінця поточного року. А вже в найближчі чотири роки концепти, подібні до цього, планують запустити у серійне виробництво.

За матеріалами mind.ua

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Додати коментар