Німці обіцяли двомісне таксі до кінця 2017

Німці обіцяли двомісне таксі до кінця 2017

Нарешті новини про повітряне таксі не з Дубаї. Німецька компанія Volocopter отримала 30 мільйонів доларів на розробку літаючого таксі від автомобільного гіганту Daimler (Maybach, Mercedes-Benz, Smart, Mitsubishi Fuso і так далі).

Ще одним інвестором став відомий підприємець польського походження Лукаш Гадовски. Його батьки емігрували у 1980, коли Лукашу було 3.

Volocopters заявила, що використає ці гроші для продовження розробок своїх електричних таксі вертикального зльоту та посадки. Компанія сподівається, що літак, який може перевозити двох людей, відіграватиме істотну роль у перебудові міських перевезень.

Флоріан Ройтер, генеральний директор Volocopter, заявив, що дуже радіє тому, що інвесторами стали люди та компанія, яка має безпосереднє відношення до розробки електричних автомобілів. Перший ліцензійний Volocopter має з’явитися на ринку протягом наступного року, заявив Ройтер.

В четвертому кварталі інженери компанії обіцяли провести тестування літаючого двомісного таксі, яке підніматиме вагу до 450 кілограмів. Випробування відбудуться не в Німеччині, а в … Дубаї.

Підсвідомо ми розуміли, що це не німці відстають від технічної гонки, а наш сайт відстає від німців. Аби надолужити загаяне – пропонуємо подивитись 3-хвилинний ролик, в якому видно еволюцію розробок Volocopter за 2 роки.

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Додати коментар