Про сайт

Сайт taxi.in.ua був створений у лютому 2002 року. З самого початку основною ідеєю сайту було створення якісного інформаційного ресурсу, який би зміг об’єднати всі три сторони, що беруть участь в процесі надання послуг таксі: пасажирів, таксистів і власників компаній таксі. З моменту створення taxi.in.ua був розрахований на інформацію про київські служби таксі. Завдяки якісному керуванню сайтом ми сім років стабільно займаєли лідируючі позиції в пошукових системах за ключовими запитами .

В 2009-му наш сайт Таксі України став двомовним. В перспективі було створення англійської версії. А потім ми сайт закинули на багато років. Кілька разів намагались відродити, але без певних передумов (вимог часу і супутнього бізнесу) це робити було безглуздо. В 2016 такі умови настали. Ми знов постали з попілу і розвиваємося.

Наша головна мета проекту – економія. При чому, економія всього – часу, грошей, ресурсів. Одним з основних завдань сайту Таксі України, є також оптимізація взаємодії всіх сторін, які беруть участь у процесі надання послуг таксі: пасажирів, таксистів і власників служб таксі.

Ми намагались зробити все можливе, щоб пасажири могли максимально швидко отримати всю необхідну інформацію. У якому таксі є ті чи інші унікальні послуги? Де найнижчі ціни? У якому таксі тільки комфортабельні авто? Куди швидше додзвонитися? У якій із служб найбільша вірогідність подачі машини в найбільш короткі терміни? На ці та багато інших питань пасажири зможуть з легкістю знайти інформацію нашому сайті.

Таксистам наш сайт цікавий тим, що вони отримують максимум інформації про компанії таксі: місце розташування офісу, умови оренди, принцип прийому замовлень (рація, телефон), кількість замовлень, відсоток диспетчерській службі, кількість обов’язкових замовлень і т.д.. Ну, і найголовніше – таксисти з різних міст мають можливість спілкуватися за допомогою форуму та конструктивно вирішувати свої проблеми, яких з кожним роком стає все більше і більше.

Директори служб таксі, окрім інформації, яка цікавить таксистів, отримають інформацію про те, звідки можна дізнатися про ту чи іншу диспетчерську службу таксі. За допомогою статистичних даних з нашого сайту керівники таксі будуть мати можливість визначити напрямки розвитку своєї компанії. І найголовніше – саме на нашому сайті зібрані майже 100% скарг на компанію таксі! При чому, керівники диспетчерські служб таксі зацікавлені в надходженні сигналів про погану роботу диспетчерів або водіїв, оскільки не завжди від підлеглих доходить інформація про скарги на того чи іншого працівника. Об’єктивна інформація з нашого сайту допомагає директорам служб таксі завжди тримати «руку на пульсі» і успішно розвивати свій бізнес.

Пасажири на сайті Таксі України отримують максимум інформації про телефони служб таксі та якість їх роботи. І тільки тут їх негативні відгуки про поїздки можуть стати надбанням громадськості, оскільки на сайті того чи іншого таксі негативний відгук можуть просто видалити. Ми готові розглянути будь-які пропозиції по співробітництву за е-мейлом internet_taxi@ukr.net або за телефоном (044) 360-53-85 (Пн-пт 9:00 – 18:00).

Додати коментар