Огляд диспетчерських програм таксі, які працюють в Україні

Огляд диспетчерських програм таксі, які працюють в Україні

За нашу 15-річну історію ми втретє пишемо про диспетчерські програми таксі. Досить цікава «еволюція» -як розквіт і занепад різних компаній. На наших очах компанії, де програміст і власник були одним і тим же особою, виростали до компаній, які коштують мільйони. Як деякі два або три роки були в тіні трьох провідних компаній, а потім знайшли «свого» клієнта і розрослися аж на три континенти.

 

Зараз люди, як правило, купують не програми, а сервер обміну (можливість підключення до сервера обміну), які ще називають біржею замовлень, або перекидання. Відповідно, деякі програми стали королями в певних містах, і роблять все, щоб друге туди не пустить. Деякі служби таксі, навпаки, спеціально домовляються з деякими розробниками, щоб тільки вони були індивідуальними клієнтами в певному місті, але таких меншість.

 

1) Таксі Навігатор від EvoS (Евос). Найпотужніша в Україні, на наш погляд, програма. Виросла на наших очах з маленького офісу із двома програмістами, до величезної компанії з тризначним числом клієнтів. Лідери за кількістю замовлень в серверах обміну в шести найбільших містах України з десяти.

Багато програм в прямому сенсі слова повторюють за ними все як за флагманом, а деякі навіть просто копіюють. Вийшли давно на ринки Європи та Азії. Мають найпотужніше API, яке, як мінімум, 3 компанії також намагаються копіювати.

 

Завдяки їх АПІ, ми створили 60 мобільних додатків, і буквально кожен місяць в Евос виходить щось із нового функціоналу, дуже часто – в перших в Україні. Відповідно, десяток програм стежать за ними, щоб не стати морально застарілими. З останнього функціоналу Евос, який їхні (і в 60-ти випадках наші) клієнти зараз обкатуємо. Мова про створення можливості клієнту оплати безготівково при попередньо замовленні.

 

На відміну від більшості компаній, які працюють хмарним способом, для установки програми потрібен сервер. У чому плюс такого підключення – диспетчер в такій програмі може сприймати замовлення навіть без підключення до Інтернету. evos.in.ua

 

2) Таксі Твоє. Хмарна програма, як і більшість нижчеописаних (тобто без обов’язкової наявності сервера в замовника). Розробники «Твоє» – колишні розробники потужної програми таксі Диспетчер. Швидше за все, це друга програма по більшості параметрів в Україні. У нас чудові стосунки з її директором, але інтегруватися з нашими продуктами в потрібному нам вигляді практично неможливо. Нам не підходить їх алгоритм повернення вулиць і постійних об’єктів. Плюс у них багато компаній орієнтовані на таксометр, відповідно, інтегруватися через API з онлайн-замовленням taxi.in.ua або нашим додатком Таксі України tu.ref.in.ua практично неможливо. Працюють у всіх регіонах України. Як і Евос – кияни. tvoetaxi.net

 

3) MultiTaxi наш партнер в Харкові. Дуже потужно стоїть в цьому місті. Обслуговує до половини служб цього мільйонниках зі Східної України. Фактично переміг у віртуальній битві за харківського клієнта Евос і Твоє. Працюють також в Мерефі. Разом з МультіТаксі ми запустили мобільний додаток служби таксі Няня в Сумах, але вона там без сервера обміну довго не змогла працювати. multitaxi.com.ua

 

Мульті такси і Евос – дві диспетчерські програми, з Яким ми гарантовано запустіть будь-який з трьох наших продуктів в будь-якому населення пункті України. Про решту такого не скажеш.

 

4) Е-таксі. Велика диспетчерська програма. Довго шукали свого клієнта. Здається, знайшли, але з інтеграцією з нами поки туго. Судячи з того, що їх клієнт Іван-таксі працює в Мелітополі, Бердянську та Запоріжжі, підозрюємо, що вони із Запоріжжя або Мелітополя (про себе розповідають неохоче).

Також їх клієнтом є величезна харківська служба Шара 3040. e(taxi) і etaximo – також їх відомі назви.  http://etaxi.ua

 

5) Так звана Рівненська програма.

Гучна в Києві програма, до «тіла» якої нас не пускають. У них дуже швидко розвивається софт і додаток. Принцип набору клієнтів абсолютно незрозумілий, але, судячи з усього, – тільки сарафанне радіо. З чуток на їхній програмі працює 20 київських компаній, найвідоміша – «Шансон» таксі Київ. Ще в сервері обміну є дві компанії з десятирічною історією і купою замовлень. «Ризикують» найближчим часом перегнати ту групу, яку ми називаємо другі (Твоє, Мульти, Мобайл Авто Таксі Адмін, E-taxi). Чи працюють в інших містах, тому ж Рівному, наприклад, ми не знаємо.

 

6) ЕСТ-таксі. Російська маловідома нам програми, в якій останнім часом пару програм з’їв трохи клієнтів. В яких містах вони «на коні» і мають лідерство – не знаємо. А якщо бути точним – крім Києва і Одеси не знаємо жодної компанії, яка працює на EST-taxi. https://www.estaxi.ru

 

7) Ще одна російська програма UpTaxi працює в декількох містах Півдня України. Ми спілкувалися з ними з приводу інтеграції в Південному з нами розробленим додатком таксі 510 – ні про що не домовилися, інтеграції не роблять.

 

Судячи з сайту, uptaxi.ru/review обслуговують також таксі таксі в Севастополі та Запоріжжі.

 

8) MobilAuto (Мобайл Авто). Ще одна серверна служба. Дуже багато служб обслуговує на Західній Україні. Багато служб обслуговує у Львові. Ми намагалися з ними інтегруватися в цьому місті для додатка однієї служби, у нас практично все вийшло, але на фінішній прямій у них щось перегралося і наші і їхні клієнти досі приймають замовлення в цьому місті в двох програмах. mobilauto.com.ua

 

9) SoftlogicTaxiAdmin (два бренди, але, фактично, програма одна). Хмарна програма, яка в народі називається миколаївська. З того, що ми знаємо, вони ще зовсім недавно працювали (працюють до цих пір) в 15-ти містах Західної України і двох – Півдня, також Нікополі, Золотоноші, Вінниці, Мелітополі, Жмеринці, Каменську. Багато клієнтів з напряму Луганськ і Донецьк. http://taxiadmin.com.ua

 

 

10) Таких диспетчерських програм як Ліга ligataxi.com в інтернеті ми зустрічали 5 або 6 штук. Але в Україні масштаб у них не той. Працюють (працювали) з таксі 1555 Миргород; 55555 Алчевськ; Пятерочка Ялта; Оріон Маріуполь; Люкс Кременчук; 6000 Житомир; Експрес Ужгород. Зі слів директора – більше кількох десятків служб. Це колишня програма Радіо-таксі (розробник Олександр Арсентьєв).

 

11) Вінницька диспетчерська програма. Судячи по десяти мобільних додатках від Componentix, в більшості орієнтованих на вінницькі служби, можна зробити висновок, що або їх обслуговує одноіменна програма, або вони працюють із вінницькими розробниками у щільній зв’язці.

 

Ми також знаємо, що є потужні (сильніше ніж компанії, Представлені в пункті 10) місцеві програми в Донецьку і Львові. Але як вони називаються, як вийти з ними на зв’язок ми Поки не знаємо.

Також, судячи з мобільних додатків та віджетів онлайн-замовлень, ми  точно знаємо, що є як мінімум 3 диспетчерські програми, яких нема в переліку. Вони обслуговують служби таксі  Харкова, Донецька та великих міст Західної України. Ми відкриті для всіх – присилайте інформацію до 1000 знаків – ми її розмістимо на сайті.

 

До речі, з кожною програмою ми готові співпрацювати по нашому додатку таксі України, та віджету на нашому сайті tu.ref.in.ua та по нашій системі 2/4, яка працює вже у 15-ти містах України.

5.00 середній рейтинг (99% рахунку) - 1 голос

Comment (1)

  • Такси Киева 2017. Обзор и анализ Reply

    […] компании (кроме Убер, Экспресс, Элит) работают на диспетчерской программе «Навигатор», у них на сайте или в приложении можно просчитать […]

    12 October 2017 20:57 at 20:57

Додати коментар