Представляємо чергове електричне літаюче таксі

Представляємо чергове електричне літаюче таксі

Компанія Airspace Experience Technologies (AirSpaceX) показала своє нове творіння на міжнародному автосалоні, Який зараз проходить в Детройті. Компанією був представлений прототип літального апарату Mobi-One, правда, поки в зменшеному розмірі. Апарат здатний вертикально сідати і злітати, і призначений для перевезення пасажирів і вантажів на швидкості близько 400 км/год.

Як повідомляє Naked Science, згідно з даними AirSpaceX, водії у великих містах витрачають в середньому більше 40 годин, перебуваючи в пробках, при цьому в атмосферу викидається близько 17 мільярдів кг забруднюючих речовин.

Літаючий автомобіль Mobi-One орієнтований на те, щоб забезпечити ринок екологічно чистим і швидкими транспортним засобом для переміщення всередині міста. Апарат використовує чотири електродвигуни з крилами, завдяки яким, як заявляє виробник, Mobi-One виробляє менше шуму, ніж вертоліт. Він розрахований на перевезення від двох до чотирьох пасажирів, а також вантажу вагою до 200 кг. При швидкості 241 км/год повністю завантажений Mobi-One здатний пролетіти близько 104 км.

Усередині Mobi-One передбачена технологія, що забезпечує високошвидкісний доступ до Інтернету. Крім пасажирських і вантажних перевезень він також може вживатися для медичної та аварійної евакуації.

Mobi-One був розроблений у співпраці з Каміло Пардо, Який був головним дизайнером Ford GT в 2005-му, а також в 2006 році.

“Нашою метою є розгортання 2500 літаків в 50 найбільших містах країни до 2026 року”, – говорить головний комерційний директор AirSpaceX.

bagnet.org

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Додати коментар