Таксі в космос. Тепер від Боїнгу

Таксі в космос. Тепер від Боїнгу

Навіть на ринку космічного таксі з’являється конкуренція. Не кажучи вже про повітряне. Через 2 тижні ще одне місто з подібного роду послугами з’явиться на “карті таксі” – тепер в Ірані.

Боїнг почав складання ракети Atlas V. З її допомогою космонавти будуть потрапляти на Міжнародну космічну станцію.

Нагадаємо, що Боїнг і СпейсІкс – удвох приймають участь в програмі Commercial Crew. З її допомогою NASA намагається перестати залежати від російських “Союзів”. Вони стали основним космотранспортом для польотів на МКС після списання з серії «Шаттлів». Так Боїнг трудиться над апаратом CST-100 Starliner, чий перший безпілотний запуск повинен відбутися в кінці 2018-го року, або на початку 2019 року.

United Launch Alliance, спільне підприємство Boeing і Lockheed Martin, вже почала збірку ракети Atlas. Вона буде основним носієм для нового космічного таксі.

На противагу Boeing SpaceX теж розробляє свій апарат для польоту на МКС. Кілька років тому SpaceX вже розробив пілотований корабель Dragon 2, з величезними ілюмінаторами, вони дозволять пасажирам милуватися небом і Землею. Ракета Falcon Heavy від SpaceX повинна пройти випробування в кінці цього місяця.

 

За матеріалами finance.ua

5.00 середній рейтинг (98% рахунку) - 1 голос

Додати коментар