Тектонічний зсув 3 або війна EvoS і RegSat

Тектонічний зсув 3 або війна EvoS і RegSat

Коли пил після бомбардування уляглась і можна оцінити масштаби руйнувань ми публікуємо цю статтю. Коротка передмова. Той, хто нас читає регулярно, знав, що до цього йшло. Боротьба за клієнта між двома найсильнішими всеукраїнськими програмами таксі, які дають сервіс обміну замовленнями, переросла у війну.

Для тих, хто тільки починає розбиратися в питанні короткий лікнеп по термінах. Лідер серед диспетчерських програм Evos (розробили диспетчерську програму Таксі Навігатор) дає можливість своїм клієнтам обмінюватися замовленнями таксі через сервер обміну замовленнями СОЗ.

Від імені СОЗ до всіх компаній, які працювали одночасно на EvoS і RegSat на початку серпня прийшов наступний лист:

“Шановні партнери!

До нас все частіше надходять скарги учасників серверів обміну на нерівноправну конкуренцію з боку їхніх колег, які використовують інші програми для обміну, але при цьому паралельно працюють на СОЗі. Мало того, такі компанії навіть зробили несакціоновану інтеграцію з комплексом Таксі Навігатор. Це дозволяє їм здійснювати внутрішній обмін на своїй програмі, а тільки потім скидати замовлення на СОЗ. Особливо, це стосується групи компаній, які працюють на так званій рівненської програмі “RegSat”.

У цій ситуації ми будемо захищати насамперед свої інтереси і інтереси компаній, які повноцінно працюють в СОЗі. Тому, ми хочемо попередити, що якщо компанія буде продовжувати здійснювати несанкціоновану паралельну роботу на двох програмах, то така компанія буде повністю відключена від СОЗу і Таксі Навігатор (включаючи, всі свої колони у всіх регіонах).

Ми готові надати компаніям один тиждень на те, щоб перебудувати процеси і визначитися з платформою, на якій ви хочете працювати: в СОЗі або RegSat. Якщо Ви оголошуєте, що йдете з СОЗ, то вашим обов’язком буде закрити всі борги з нами. Після цього ми узгоджуємо з вами термін відключення, і цивілізовано розходимося.

Після 14.08, якщо компанія продовжує таємно працювати на обох платформах (і це буде доведено) – вона може бути відключена від СОЗу примусово.»

Аналізуючи лист з нейтральної точки зору – це абсолютно логічні вимоги до партнерів і захист власного бізнесу. Можна написати навздогін ще з десяток філософських абзаців, але не варто.

День Х (це було 20 серпня) настав і можна сміливо говорити, що не у всіх містах перемогла одна з двох вищеназваних диспетчерських програм. Але є компанії, які в збиток вивезення (а багатьом сервери обмінів потрібні саме для вивозу свого пасажира, а не щоб «годувати свого водія») повністю відмовляються від однієї з програм.

Що з цього вийде – дізнаємося через місяць. Можливо, навіть вийде інтерв’ю з одним або двома директорами.

У наше століття соціальних мереж і мессенжерів наші новини можна оперативно отримувати підписавшись на нашу групу в фейсбук https://www.facebook.com/taxiINua/ або з телеграм-каналалу https://web.telegram.org/#/im?p=s1137811896_6982329626624202866
Коли збереться хоча б 5 бажаючих (потрібно написати телефон в http://taxi.in.ua/svyazatsya-s-nami) – ми створимо і вайбер-канал Таксі України.

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 2 голосів

Залишити відповідь

Увійти або зареєструватись: