Uber та Lyft. Конкуренція збільшується. ФБР перевіряє Uber

Uber та Lyft. Конкуренція збільшується. ФБР перевіряє Uber

Lyft подав до суду на Uber, ніби той через програму Hell переманював водіїв. ФБР зацікавився цією справою. І, судячи з усього, знов закон буде не на боці Uber. Нагадаємо, що Uber звинувачували у використанні програми Greyball, яку використовували для обману регулювальних органів. За інформацією Bloomberg, Hell та Greyboll не використовуються вже, але прецедент був.

До речі, хто приєднався до нас нещодавно, Lyft мало відомий в Україні, але відомий у світі агрегатор замовлень. Вони теж інвестують чималі гроші в безпілотні автомобілі. Перші автомобілі виїдуть на вулиці затоки Сан-Франциско зовсім скоро. Розробником автомобілей є Drive.ai. Це стартап з Маунтін В’ю (Каліфорнія). Їх основний напрямок діяльності перетворення звичайних машин у автономні безпілотні автомобілі.

На початку планується запуск кількох машин з водієм на випадок, якщо щось із комп’ютером-керувальником піде не по плану. На відміну від багатьох своїх конкурентів, Drive.ai не розголошує дати запуску свого безпілотника та на основі якої моделі машини це буде зроблено.

За матеріалами  finance.ua

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes

Додати коментар