Всі у всіх, тепер Yandex і Gett

Всі у всіх, тепер Yandex і Gett

Слідом за шпигунським скандалом між Waymo та Uber, Ізраїльський додаток Gett, подавши скаргу на Yandex. Якщо позов Waymo на Uber становить 1 мільярд, то про цифри між Гетт та Яндекс поки не відомо.

Судячи з того, що Gett та Yandex перетинаються лише в Росії – мова йде про російський сегмент. Шпигунство, насправді, не завжди є шпигунство. Той, хто розуміє як працює ремаркетинг, знає, що раз зайшовши на сайт, ви ризикуєте крізь отримувати рекламу цього сайту, навіть у фейсбук. Тому не дивуйтеся, якщо за пару тижнів, куди б ви не зайшли, крізь будете бачити рекламу taxi.in.ua. Ми заплатимо майданчикам (фейсбуку та ГуглАдвордс), щоб наші відвідувачі на їхніх майданчиках «транслювали» нашу рекламу.

Але у випадку Gett / Yandex – Інша історія. Яндекс відслідковував тарифи свого ізраїльського конкурента та підлаштовував під них свої. І тут можна говорити про програму-шпигуна. Не виключаємо, що після об’єднання в рамках СНД Яндекса та Уберу останні поділилися з росіянами відповідними технологіями про які ми вже писали.

 

Хто такі Gett? Раніше відомі як GetTaxi. Додаток, який з’єднує клієнтів з транспортом, товарами і послугами. Клієнти можуть замовити таксі або кур’єрську службу або через веб-сайт компанії, або за допомогою GPS-додатку. В даний час Gett працює в більш ніж 100 містах США, Великобританії, Росії та Ізраїлю.

 

Модель доходу Gett варіюється від країни до країни. Зазвичай це включає в себе будь-яку з цих трьох моделей: стягувати щомісячні збори за замовлення від таксистів, стягувати плату за поїздку з водіїв або стягувати плату за корпоративні поїздки.

 

У травні 2016 року Volkswagen Group оголосила, що буде інвестувати 300 млн доларів в Gett, що дозволить Gett розширювати свою діяльність на європейських ринках.

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Додати коментар