За 2 київські служби таксі можна заплатити криптовалютою і отримати бонус

За 2 київські служби таксі можна заплатити криптовалютою і отримати бонус

Рано чи пізно криптовалюти мали прийти і в українське таксі. Дві київські служби 3933 та 818 приймають оплату в криптовалюті. Відповідно – 3933 приймає в BTC, ETH, LTC та ZEC, а 818 – в цих самих валютах і ще в DOGE.

Ми маємо безпосереднє відношення до цього проекту – по-перше, технічна підтримка. По-друге, саме в напрямку оплати онлайн криптовалютою ми хочемо розширяти віджети онлайн-замовлення, які ми розробили в 2017-му. Вони успішно використовуються 5-ма службами. По-третє, ми віримо в шалений попит на цю послугу. І, допомагаючи службам, хочемо отримати додатковий трафік на сайт.

Кожен клієнт, який переведе на один з 4-х гаманців директора 3933 криптовалюти еквівалентом в 100 гривень, отримає на свій безготівковий рахунок 150 гривень. Клієнт, який переведе на один з 5-ти гаманців директора таксі 818 ті самі еквівалентні ста гривням криптомонети, отримає на безготівковий рахунок 200 гривень.

Зрозуміло, що із часом кожен з директорів вищеназваних служб буде міняти суму бонусу. Ми спробуємо максимально оперативно редагувати цю статтю. Але самими точними цифрами будуть тільки на сайтах служб. Відповідно – http://3933.com.ua/btc-eth та http://taxi818.com.ua/crypt-x2/. Там же – гаманці, та форми підтвердження транзакцій.

Ми відкриті до співпраці з будь-якою службою таксі, яка не є нашим клієнтом, і готова приймати платежі криптовалютою. Про них ми розмістимо інформацію в цій статті (відредагуємо) та усіх наступних.

Отже, Новий 2018-й рік розпочинаємо із відкриття нового проекту!

5.00 середній рейтинг (97% рахунку) - 1 голос

Додати коментар