Замовлення online

У нас новий віджет замовлення таксі online. Тепер онлайн замовлення таксі працює в наступних містах:

Київ, Дніпро, Одеса, Харків, Львів, Запоріжжя, Кременчук, Чернігів, Черкаси, Полтава, Суми, Біла Церква, Маріуполь, Миколаїв, Дрогобич, Конотоп.

У багатьох містах Ви можете вибирати для себе кращих з кількох служб за принципом ціна – якість обслуговування. Щоб додати свою службу в своєму місті –  Зв’яжіться з нами за цим посиланням

Питання:

1. Вам потрібно викликати таксі – що для цього потрібно зробити?

Вам потрібно зайти за посиланням http://taxi.in.ua/zakaz-online/ та оформити замовлення – заповнення полів, зазвичай, займає 5 секунд, що швидше, ніж додзвонитися у службу таксі і очікувати на лінії для зв’язку з оператором.

2. Ви хочете прорахувати, скільки буде коштувати поїздка?

Вам потрібно, перебуваючи у формі оформлення замовлення, заповнити «пункт відправлення», «пункт призначення» і телефон, натиснути на кнопку «прорахунок» і ви за 5 секунд отримаєте вартість тарифу. Тобто Ви будете знати вартість таксі до моменту замовлення таксі, звісно, якщо ціна таксі Вас влаштує.

3. Чому потрібно вказувати контактний телефон для прорахунку і замовлення таксі?

Таксі компанії використовують телефон для зв’язку з клієнтом до і після подачі машини, для контролю якості виконання замовлення і зручності в роботі водія. Замовлення без контактний номер телефону не обслуговуються.

4. Що відбувається із замовленням після його оформлення?

Після оформлення замовлення, воно потрапить в службу яку Ви вибрали, а вона підшукає машину в себе, або партнерів за тим тарифом, який був у полі Вартість. Ви побачите таксі, яке прийняло замовлення до виконання. Після цього Вам передзвонять, або пришлють смс за вказаним контактним номером телефону і повідомлять тариф, час подачі і машину. Дуже важливо знати, що номер таксі , де Ви зробили замовлення, висвічується тільки після натискання на кнопку Замовити. Номер водія в більшості міст також видно в замовленні, як тільки машина знайшлася.

5. Гарантований чи 100% приїзд таксі, при замовленні таксі в системі Web Taxi.

Ні, ймовірність виконання дуже висока – в середньому 75% у 13-ти містах по 46-ти компаніях.

Причин може бути декілька:

 • машина, яка може бути запропонована клієнту, повинна прибути на місце не більше ніж через 20 хвилин після замовлення;
 • пробки – якщо з вулиці, на якій пробка, замовляють машину, то навіть за наявності машини в найближчому районі вона фізично не зможе дістатися за вказаний час.

6. Як зробити попереднє замовлення таксі?

При оформленні замовлення Вам потрібно буде вказати точну дату і час подачі машини. При цьому замовлення надійде у всі компанії таксі за годину до вказаного часу і після прийняття замовлення будь-якою із фірм таксі, Ви отримаєте дзвінок/смс з повідомленням про тариф та машину таксі.

Comments (4)

 • Слава

  Доброго вечора )))Мені потрібно звязатися з начальством Сова таксі ,сьогодні виникли деякі проблеми які хотіла обсудити з ними .Я ваш постійний клієнт)))

  04 October 2017 19:41 at 19:41
  • Ivan Chuperka

   Сова в якому місті? В нас жодне таксі Сова в жодному місті онлайн-замовлення таксі не возить!!!!

   04 October 2017 19:44 at 19:44
 • Юра

  В форме онлайн заказа город Лубны существует, а сам заказ сделать невозможно. Такси “Апельсин” в городе Лубны не существует. Здесь есть: Элит, сотки, визит, студент, альфа, вояж, 797, блиц, а Апельсина не существует

  31 May 2018 11:17 at 11:17
 • Irina Hayovets

  Доброго дня. Я би хотіла звязатися із директором фірми.у м. Тернополі.
  Для вирішення питання, дякую.

  03 August 2020 17:02 at 17:02

Залишити відповідь