Еволюція диспетчерських очима директорів: «Правильний шлях – який обрали 838»

Еволюція диспетчерських очима директорів: «Правильний шлях – який обрали 838»

Сьогодні поспілкувалися з двома директорами таксі, і народилася ідея оновити інформацію щодо служб таксі. Написати про нові тренди та хайпи.

Отже два директори (не називаємо аби не нашкодити), які перетинаються між собою в різних містах, але по різному дивляться на вибір пріоритетності програм. В одного чотири програми: Евос, Ліга, ЄСТ, Хайвей. Користується трьома (Хайвей заморозив), в пріорітеті Евос. На другому місці Ліга. ЄСТ не відкидає бо там до сих пір йдуть замовлення з мобільного додатку, який свого часу був найкращим в Україні і там багато клієнтів, які звикли.

Другий користується Регсатом, а Евос суворо га другому місці. Перший теж бачив Регсат, тестував, але поки п’ятим «в ротацію» не бере.

Перший вважає що успіх Евосу в тому, що він зробив замовлення для водіїв, яким вигідно фільтрувати замовлення, і що їх більшість. Та те, що в Евосі цілодобова підтримка, що є безперечним плюсом.

У другого аж 6 міст – тому йому вигідно платити за 6 міст як за одне, безкоштовний додаток для пасажирів. Диспетчерам – не треба робити складні тілорухи щоб перестрибувати з міста в місто. Тому Регсат. Але, повністю з Евосу він не йде, бо там кращий вивоз.

Думаю протягом місяця ми дізнаємося детально хто кого в якому місті переміг. Які маркетингові кроки та новинки всіх чекають від самих розробників напряму.

Підсумовуючи нашу розмову з першим директором, народився заголовок цієї статті. Якщо людина хоче кудись рості як директор – вона має писати свою програму, як це зробило таксі 838. Інакше – найвища точку розвитку це сервери обміну, які знижують якість вивозу.

Підписуйтеся на нашу групу в Facebook https://www.facebook.com/taxiINua/ та канал в Telegram https://t.me/joinchat/F2FifEPRobj7HXwWUd1LMg щоб отримувати новини Таксі України швидше за всіх.

5.00 середній рейтинг (96% рахунку) - 1 голос

Залишити відповідь