Регсат – нова потужна диспетчерська програма. Евосу не страшно

Регсат – нова потужна диспетчерська програма. Евосу не страшно

З інтервалом в 3 дні по роботі довелося поспілкуватися з директорами (власниками більшої частини бізнесу) двох найпотужніших диспетчерських програм в Києві та Одесі. А можливо – і всієї України. Ми дізналися як називається програма, яку ми в своїй статті Огляд диспетчерських програм  називаємо рівненською. Регсат – ім’я нової грізної диспетчерської. З сьогоднішнього дня ми починаємо займатися інтеграцією з ними і скоро наших партнерів в цьому напрямку буде не два, а три. Відповідно, список міст і служб в онлайн-замовленні  скоро буде розширено.

 

У Києві та Одесі більшу частину клієнтів Регстат “відібрав” у Евосу. Що відчули на собі і ми. В Одесі у нас стало на дві служби менше. Багато киян не збираються продовжувати платне онлайн-замовлення Евосу. Хоча багато (наших клієнтів більше десяти), які продовжують працювати на Евос сплачуючи дві абонплати тільки заради онлайн-замовлення і “перекидки” (сервера обміну)! Евос моніторить ситуацію дуже уважно, і їм не страшно.

 

Звичайний пасажир і водій від цього в 90% випадків виграє – адже будь-яка конкуренція породжує підвищення якості.

 

Від себе зазначимо, що поява Регсата і цінової політики його служб будуть вести місто до підвищення ціни на проїзд до ринкової. Так, так, багато водіїв “проїдають” свої автомобілі. Хтось не зможе на своєму Ланосі влаштуватися в таксі з нормальними тарифами, хтось із служб помре, але більшість виживе, виросте ціна, виросте мотивація і різко знайдеться можливість водіїв оновлювати свої авто. Дивишся – до моменту прийняття закону про таксі загрози соціального вибуху не буде. Більшість таксистів зможуть отримати ліцензії з автомобілями, які необхідно було купити під “тиском” ринку.

2.60 avg. rating (58% score) - 5 votes

Comments (2)

Залишити відповідь